UUG2G470MRQ1MS
UUG2G470MRQ1MS
Nichicon
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 400volts 47uF 85C 20X21.5
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
UUG2A101MNL1MS
UUG2A101MNL1MS
Nichicon
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100volts 100uF 20% 12.5X16
Data Sheet
UUG2A101MNL1ZD
UUG2A101MNL1ZD
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100volts 100uF 85c 12.5X16