VR68000005603JAC00
VR68000005603JAC00
RES 560K OHM METAL FILM 1W 5%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
VR68
VR68
Other
Data Sheet
Negotiable
VR68 3.3M 5%
VR68 3.3M 5%
Vishay/BC Components
Metal Film Resistors - Through Hole 1 WATT 3.3M OHM 5%