 V9-25S43D800 |
 Honeywell / Microswitch |
 Basic / Snap Action / Limit Switches SPDT 25A 125VAC Round Pin Plunger |
 Data Sheet |
 Negotiable |
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
 V9-20S43D900 |
 Honeywell / Microswitch |
 Basic / Snap Action / Limit Switches SPDT 20A 125VAC Round Pin Plunger |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 V9-25S43D800 |
 V9-25S43D906A |
 Basic / Snap Action / Limit Switches SPDT 25A 125VAC Roller Lever |
 V9-25N23D900 |
 Basic / Snap Action / Limit Switches SPST-NO 25A 125VAC Round Pin Plunger |
 V9-20S23D900 |
 Basic / Snap Action / Limit Switches SPST-NO 20A 125VAC Round Pin Plunger |