BZT52C5V1
BZT52C5V1
Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 5.1 Volt 410mW 5%
Data Sheet
BZT52C5V1-7
BZT52C5V1-7
Diodes Inc.
Zener Diodes 5.1V 500mW
Data Sheet
Negotiable
BZT52C5V1-7-F
BZT52C5V1-7-F
Diodes Inc.
Zener Diodes 5.1V 500mW
BZT52C5V1-TP
BZT52C5V1-TP
Micro Commercial Components (MCC)
Zener Diodes 500mW 5.1V
BZT52C5V1T-TP
BZT52C5V1T-TP
Zener Diodes 100mW 5.1V
BZT52C5V1-V-GS08
BZT52C5V1-V-GS08
Vishay Semiconductors
Zener Diodes 5.1 Volt 0.41W 5%
BZT52C5V1-V-GS18
BZT52C5V1-V-GS18
Vishay Semiconductors
Zener Diodes 5.1 Volt 0.41W 5%
BZT52C5V1T-7
BZT52C5V1T-7
Zener Diodes 150MW 5.1V