SD25-470-R
SD25-470-R
Cooper Bussmann
Power Inductors 47uH 0.592A 0.3156ohms
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
SD2510
SD2510
Staco
Power Transformers 0-120/140Vout 25A 120Vin motorized
Data Sheet
SD25-100-R
SD25-100-R
Cooper Bussmann
Power Inductors 10uH 1.27A 0.0824ohms
SD25-4R7-R
SD25-4R7-R
Power Inductors 4.7uH 1.83A 0.0467ohms
SD25-470-R
SD25-470-R
SD25-2R2-R
SD25-2R2-R
Power Inductors 2.2uH 2.8A 0.0311ohms
Power Inductors 470uH 0.184A 3.1ohms