DPG15I400PM
DPG15I400PM
Ixys
Rectifiers 15 Amps 400V
Data Sheet
Negotiable
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
DPG15I200PA
DPG15I200PA
Ixys
Rectifiers 15 Amps 200V
Data Sheet
Negotiable
DPG15I300PA
DPG15I300PA
Rectifiers 15 Amps 300V
DPG15I400PM
DPG15I400PM
Rectifiers 15 Amps 400V